25
Ноя

Школа усного рахунку Соробан у Бердянську

Автор: admin

Школа усного рахунку Соробан у БердянськуУява малює, розум порівнює, смак відбирає, талант виконує (Гастон Левіс). Як дивно влаштований людський розум! Якими можливостями наділила його природа! Гармонійне поєднання творчих і аналітичних здібностей породжує великий талант, через який людина може знайти свій шлях в житті і реалізувати себе. Однак щоб досягти такого результату, недостатньо народитися обдарованим.

Народжена на світ дитина мов ненаписана книга відкривається світу з готовністю ввібрати всю мудрість тисячоліть. Сучасні батьки, розуміючи це, мало не з пелюшок починають розвивати у малюків різні здібності. Допомагають батькам впоратися з настільки непростим завданням дитячі розвиваючі центри, які займаються підготовкою дітей до школи, проводять заняття для малят та школярів.

Одним з таких підготовчих центрів в Бердянську є школа усного рахунку «Соробан». Унікальна методика, яка використовується тренерами центра у навчанні дітей, в корені відрізняється від методів чинної в Україні освітньої системи.

Школа «Соробан»

Основою методики нашого школи усного рахуку є робота з японськими рахівницями «абакус» («соробан»). Програма передбачає навчання дітей різного віку:

  • заняття для дітей-дошкільнят 4-5 років;
  • заняття для дітей молодшого шкільного віку 6, 7, 8, 9, 10, 11 років.

Курс «Соробан» розрахованийі на 2 роки. Уроки в школі проходять один раз на тиждень, і паралельно діти щодня по 15 хвилин займаються вдома у спеціальній освітній програмі на нашому сайті. Докладені зусилля дають вражаючі результати: наші учні швидко навчаються виконувати в умі складні аріфметичні дії за лічені секунди. Але цим досягнення дітлахів не обмежуються. Метод «соробан» розвиває у дітей образне мислення, яке в майбутньому стане для них незамінним помічником в будь-якій сфері життя.

Як працює методика?

Освоювання усного рахунку в школі усного рахунку у Бердянську – серйозний процес, який умовно можна поділити на кілька етапів:

  1. На тренуваннях більшість уваги поділяється навчанню роботи з рахівницями «соробан»;
  2. Працюючи з інструментом, діти починають легко і швидко рахувати (складають, віднімають, множать );
  3. З кожним заняттям прив'язка до рахівниць «соробан» зменшується, діти переходять до обчислень, користуючись власною уявою;
  4. Малята вчаться виконувати одночасно різні, не пов'язані між собою дії – вирішувати в умі математичні вправи і читати вірші чи малювати.

Досягти такого результату вдається завдяки тому, що в процесі навчання відбувається інтенсивне тренування правої півкулі головного мозку, що забезпечує людині гнучкість мислення, вміння сприймати і засвоювати інформацію в тривимірному форматі.

Переваги методики «соробан»

Чому серед безлічі різних освітніх програм підготовки дітей варто обрати для вашої дитини саме навчання за методом «соробан»? Заняття для дітей в школі усного рахунку мають багато переваг. В першу чергу вони розвивають праву півкулю головного мозку і налагоджують нейронний обмін інформацією між двома півкулями, забезпечуючи максимально продуктивне функціонування органу. В результаті діти демонструють унікальні здібності:

  • Підвищену спостережливість;
  • Уміння концентрувати увагу;
  • Швидку і точну реакцію;
  • Відмінну зорову і слухову пам'ять.

З таким набором талантів малята почувають себе набагато впевненіше, легко засвоюють будь-яку інформацію, вміють аналізувати і приймати нестандартні рішення, що, погодьтеся, дуже стане їм у нагоді у дорослому житті.

Як стати учасником програми?

Тепер, коли ви маєте уявлення про методику навчання і бажаєте, щоб ваш малюк розвивався разом зі школою усного рахунку в Бердянську, залишилося з'ясувати, скільки коштують розвиваючі заняття для дітей і як записатися в нашу школу. На всі питання відповість тренер центру (контактний телефон ви легко знайдете на нашому сайті).

Ми з радістю приймемо участь у вихованні юних студентів.

Оставить комменатрий

Перед отправкой формы: