14
Янв

Якщо дівчинка бавиться машинками та будівельними кубиками

Автор: admin

Якщо дівчинка бавиться машинками та будівельними кубикамиМашинок та кубиків ніколи не буває забагато, навіть якщо це дівчинка. Дуже часто буває, що ваша донька, здається, бавиться ними набагато активніше, аніж ляльками. Не варто за це переживати, адже будь-яка іграшка сприяє розвитку дитини та знайомить її з невідомим оточуючим світом. Тим більше, якщо такі ігри приносять дитині неабияке задоволення.

Отже, якщо ваша донька цілковито ігнорує «дівчачі» набори Лего, та віддає перевагу будівельним кубикам і машинкам, ні в якому разі не забороняйте їй проводити з ними свій час. Адже така поведінка абсолютно нормальна та залежить від характеру і темпераменту дитини. В такий спосіб дитина позбавляється надлишкової агресивності та проявляє лідерські якості.

Основою практично усіх ігор є, безсумнівно, дитяча фантазія, а дівчата фантазують частіше, ніж хлопці. Тому не дивуйтесь, якщо ваша трирічні донька не просто возить по підлозі машинки та бібікає, але й годує їх, цілує, вкладає спати, тобто виявляє до них найніжніші почуття.

Все, що відбувається з дитиною до трьох-чотирьох років це, так би мовити, проба пера. До цього віку взагалі не варто звертати увагу на дитячі дивацтва. Усьому свій час. Адже у машинках маля цікавить, ймовірно, не сама машинка, а ігровий процес, а у грі нема нічого поганого. Так само і в перекладанні кубиків, дитина вбачає цілий всесвіт. А по суті, машинки та кубики дівчатам до трьох років можуть бути набагато цікавіші, аніж ляльки – наприклад, машинка сама їздить, а з кубиків кожен раз виходять інші фігури і їм не треба придумувати історію, біографію, сюжет…

Отже, нехай ваша дівчинка бавиться тими іграшками, які їй подобаються найбільше. На щастя, сучасний іграшковий асортимент надзвичайно багатий. І якщо ваша мала так полюбляє кубики та машинки, рекомендуємо вам звернути увагу на розвиваючий конструктор Лего, де на вашу дитину чекає безліч цікавих для неї механізмів –  від вантажівок та бетономішалок, до потягів та літаків!

В три роки немає чіткого розрізнення статей, тому для нормального та гармонійного розвитку особистості важливі ігри з будь-якими предметами, адже усе це ігри, в яких діти вчаться, як поводитись у різноманітних життєвих ситуаціях.

Пам’ятайте, діти від природи наділені багатою уявою та сприймають світ як гру, в якій реальність химерним чином переплітається з фантазією. Тому батьки мають зробити усе можливе та неможливе, щоби творчий потенціал їхніх малюків не лише не вичерпувався, а навпаки, з часом наповнювався усе більше і більше.

Детальніше читайте на сайті lvbrick.com.ua.

Мой блог находят по следующим фразам
купатьребенка если прищепка не отпала
синдром двигательных нарушений
первый прикорм и характер стула
растяжки во время беременности
прикорм зеленый горошек покакал зеленым
рассчитать овуляцию по нескольким циклам

Один ответ на “Якщо дівчинка бавиться машинками та будівельними кубиками”

  1. Александра сказал:
    апреля 8, 2015 at 17:02

    ничего страшного в этом нет. я тоже такая и была и ничего, лучше купите ребенку хорошую машинку на радиоуправлении))

Оставить комменатрий

Перед отправкой формы: