13
марта

Одужуємо весело

Автор: admin

ігри для дітей
Для мами важливо перетворити час удома, поки малюк лікується, у веселу незабутню пригоду, адже позитивні емоції лише сприяють швидшому одужанню.

Весна привіталася з нами своїм першим сонцем, зійшов сніг, стало трішки тепліше, і вже так хочеться потупотіти з малюком по чистому асфальту, показати йому, як починає пробиватися перша зелена травичка, погодувати в парку голубів, а також відповісти на безліч запитань типу: «Мам, а що це? А чому це? А навіщо це?». Але, на жаль, початок весни буває і не таким веселим. Саме в цей час організм дитини ослаблений після зими, і саме у весняний період діти хворіють частіше, і, як наслідок, не мають можливості проводити час на вулиці. Тому для мами важливо перетворити час удома, поки малюк лікується, у веселу незабутню пригоду, адже позитивні емоції лише сприяють швидшому одужанню.

Отож, чим можна зайняти дитинку під час лікарняного

Рольові ігри. Те, що захоплює всіх без винятку дітей, - це рольові ігри. Наприклад, ви з малюком можете на цілий день переміститись на Дикий Захід і стати індіанцями, придумати собі нові імена, зробити на голову індіанські убори з пір’я. Протягом дня ви будете робити звичайні повсякденні речі: їсти, прибирати іграшки, читати, - тільки не забувайте, що ви тепер на Дикому Заході. Або можна спробувати себе у ролі принцес, звірят, героїв улюблених казок чи мультфільмів. Без сумніву, вашій дитині це запам’ятається, і вона відволічеться від хвороби.

Творчість. Кожній дитині подобається майструвати щось своїми руками, тим паче, це не просто весело, а й корисно: поробки розвивають уяву та творчі здібності дитини. Отож, можна робити що завгодно: малювати олівцями або фарбами, ліпити, вирізати, клеїти, робити аплікації, поробки з круп, з тканини, орігамі, пап’є-маше, квілінг та безліч всього. В будь-якому дитячому магазині можна придбати різноманітні набори для творчості, де всі елементи майбутнього виробу просто чекають на творчі руки.

Город на підвіконні. Весна, саме час братися заа садово-городні справи. З вашим малюком їх можна розпочати прямо вдома, на підвіконні. Посадити можна петрушку, цибульку, квіти, і доручити дитині вирощувати їх, доглядати, поливати. Дуже важливо з малечку вчити дитину відповідальності, ось нехай це і буде його першим серйозним дорученням. Уявляєте радість малюка, коли з землі почнуть проростати паростки, а потім те, що він виростив, можна буде ще й їсти.

Ігри для дітей. Також чудовим способом урізноманітнити час вдома є розвиваючі ігри онлайн. Це не просто ігри, а цікаві завдання, виконуючи які, дитина розвиває свою уяву, пам’ять, уважність, малюк починає мислити, шукати логічні зв’язки. Безліч цікавих ігор ви можете знайти за посиланням http://pustunchik.ua/ua/games/. Тут і розмальовки, і дитячі головоломки, і пазли, та інші абсолютно безкоштовні ігри, які допоможуть вам з дитинкою не нудьгувати вдома.

Отож, залишаючись з малям на лікарняному, не сумуйте, а зробіть цей час вдома веселим і корисним для вашого малюка. А взагалі, не хворійте, вживайте вітаміни, проводьте час на свіжому повітрі, і будьте щасливі цієї весни.

Мой блог находят по следующим фразам
что делать если ребенок покакал зеленым
синдром двигательных нарушений комаровский
Ребенок не сжимает пальчики
слабая шея у новорожденного
новорожденный сильно сжимает кулачки
к какому месяцу у грудничков нормализуется стул

Оставить комменатрий

Перед отправкой формы: